2017. szept. 9. 19:38
1/1 anonim válasza:
Összesen 3!=6-féleképpen lehet kihúzni a golyókat, ebből 2*1*1=2 esetben nem teljesül a feltétel, így 6-2=4 esetben igen, tehát a valószínűség 4/6=2/3=~0,6667=66,67%.