2[3(4-x)-2(3+2x)-2]=442017. szept. 5. 16:04
2/3 A kérdező kommentje:
Én ebből nem megyek ki, de koszi xd
2017. szept. 5. 19:09
3/3 anonim válasza:
Felbontod a zarojeleket.
6(4-x)-4(3+2x)-4=44
Ismét
24-6x-12-8x-4=44
Összevonsz
8-14x=44
Tádám:
X=-36/14