2017. márc. 7. 09:31
1/4 anonim válasza:
Kibontjuk a zárójeleket:
(A^2)/12 + (A^2)/12 = 2*(A^2)/12=(A^2)/6
2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, jelen esetben nálam az a/2 esetében a / egy tört vonal lehet ezt elfelejtettem leírni:)
2017. márc. 7. 10:32
3/4 anonim válasza:
Mivel a tört és az osztás ekvivalens egymással, teljesen mindegy... A végeredmény jó.
4/4 Arp Du válasza:
ha ((A/2)*gyök3)négyzet
(A^2)*3/4 +(A^2)*3/4 = (A^2)*6/4