2013. nov. 25. 19:24
1/1 anonim válasza:
(3·x^2 - x - 2)/(3·x^2 + 11·x + 6)=
=((x-1)(3x+2))/((x+3)(3x+2))=(x-1)/(x+3) és x se -2/3, se -3 nem lehet. Sz. Gy.