A 240-et hogy lehet felbontani két tényezőre úgy hogy ezek összege 31 legyen?


2017. febr. 5. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

16*15=240

16+15=31

2017. febr. 5. 10:37
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a*b = 240

a+b = 31

------------


Megoldod az egyenletrendszert.

2017. febr. 5. 10:39
 3/3 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam. köszönöm
2017. febr. 5. 11:13