1 köbkilóméter hány centiméter? Levezetné valaki nekem?

2016. dec. 6. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

mármint hány köbcentiméter?


ha 1km = 1000m

1m = 100cm

akkor 1km = 100*1000cm



százezer köbcentiméter

2016. dec. 6. 17:10
 2/3 Arp Du ***** válasza:

1 km= 100 000 cm

1 km^3= (100 000)^3 cm^3= (10^5)^3= 10^15 cm^3

1 köbkilométer 10^15 köbcentiméter

1 000 000 000 000 000

2016. dec. 6. 18:02
 3/3 A kérdező kommentje:

100 vagy 1000 vagy 10.000 vagy 100.000 vagy 1.000.000 ?

Ezek közül kell választanom.

2016. dec. 6. 18:18