Tudnátok segiteni nekem ebben kérlek irjátok le a teljes megoldást!2016. okt. 30. 21:45
1/2 anonim válasza:
1. v = 20 m/s
s = 50 km = 50000 m
v=s/t => t = s/v = 50000/20 = 2500 sec
2. s = 10 km = 10000 m
t = 1 h 20 min = 80 min = 4800 sec
v=s/t = 10000/4800 = 2,08333 m/s
2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szepen
2016. okt. 31. 15:37