FIZIKA Milyen képlet kell ennek a feladatnak a második feléhez?

Egy álló helyzetből induló teherautó 10ásodperc alatt éri el a 8m/s sebességet, mennyi a gyorsulása? Mennyi ideig kellene gyorsulnia ennek az autónak, hogy a sebessége 36km/h legyen?
2016. okt. 2. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

a = v/t -> t = v/a

az a-t az első feladatrászből szeded

2016. okt. 2. 22:11
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2016. okt. 2. 22:20