Egy álló helyzetből induló teherautó 10ásodperc alatt éri el a 8m/s sebességet, mennyi a gyorsulása? Mennyi ideig kellene gyorsulnia ennek az autónak, hogy a sebessége 36km/h legyen?2016. okt. 2. 19:34
1/2 anonim válasza:
a = v/t -> t = v/a
az a-t az első feladatrászből szeded
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2016. okt. 2. 22:20