Tehát a * művelet nem szorzás hanem az a művelet amit így kapunk.2016. szept. 21. 17:40
1/1 dq válasza:
Nem asszociatív. Például
> c=1, A = 1, B = 1, C = -1
esetén a szorzatok
> AB = (1+1)/(1+1^2) = 1
> BC = 0 / 2 = 0
> AB*C = 0 / 2 = 0
> A*BC = (1+0)/(2) = 1/2
és neked az kéne, hogy AB*C = A*BC