2016. aug. 28. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Nekem a-ra 31/41 jött ki, de lehet, hogy elszúrtam valamit. A négyzetes tag ki fog esni, ha minden jól megy.
2016. aug. 28. 23:31
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

36a^2-60a+25-(36a^2+8a-27a-6)=

=36^2-60a+25-36^2+19a+6=

=-41a+31


Ha a feladat az lenne, hogy (6a-5)^2-(4a-3)(9a+2)=0 , akkor igen a=31/41

2016. aug. 28. 23:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors segítséget :)
2016. aug. 29. 08:01
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
31/41
2016. aug. 29. 13:31