2016. márc. 14. 18:42
2/4 anonim válasza:
A helyzeti energia átalakul mozgási energiává:
m*g*h = (m*v^2)/2
g*h = (v^2)/2
g - nehézségi gyorsulás
h - magasság
v - lejtő alján a sebesség
3/4 A kérdező kommentje:
Levezetnéd nekem? És most akkor mi az eredmény?
2016. márc. 14. 19:18
4/4 anonim válasza:
Mi nem megy a szimpla behelyettesítésben?