Egy fuzet es egy konyv ara 47 (lej), fuzet es toll ara 36 (lej) es a konyv es a toll 79 (lej). Segitetek?

Mennyi az aruk kulon-kulon?

2016. jan. 10. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

a+b=47

a+c=36

b+c=79


Hajrá!

2016. jan. 10. 12:07
 2/17 A kérdező kommentje:
Eredmenyt kernek!Koszi 1# en is rajottem a segitsegeddel...xd :D.Ennyit aze en istudok
2016. jan. 10. 12:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Elsőből vondd ki a másodikat, abból fejezd ki vagy a c-t vagy a b-t és helyettesítsd vissza az utolsóba. És tanulj meg helyesen írni.
2016. jan. 10. 12:14
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha tudod, miért tudod a megoldást?

Hosszú távon nem segítség az, hogy megoldjuk helyetted. Meg kel tanulnod, hogyan kell az ilyeneket megoldani.

2016. jan. 10. 12:14
 5/17 anonim ***** válasza:
*miért NEM tudod
2016. jan. 10. 12:14
 6/17 anonim ***** válasza:
És ha az eredményt leírja neked valaki, akkor azzal előrébb leszel? Attól a dolgozatban tudni fogod?
2016. jan. 10. 12:16
 7/17 A kérdező kommentje:
A tesomnak kell aki 11éves.
2016. jan. 10. 12:29
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon kerlek a tesomnak kelles nwm valami jo tanulao...
2016. jan. 10. 12:34
 9/17 anonim ***** válasza:
Segíts hát a tesónak! Ne sajnálj már tőle egy kis időt!
2016. jan. 10. 12:34
 10/17 A kérdező kommentje:
Segitenek ha otthon lennek...De mamamnal vagyok
2016. jan. 10. 12:38
1 2