Egyenletben kellene megoldani, légyszi segítsetek.2016. jan. 3. 08:43
2/3 anonim válasza:
n = n(n-3)/2 - 75
2n = n(n-3) - 150
2n = n^2-3n - 150
0 = n^2 -5n - 150
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
Megint sikerült túl bonyolizálnom a dolgot.
2016. jan. 4. 05:26