Mi lehet ennek a feladatnak a megoldása?

[link]

2015. dec. 14. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Te most szórakozol? XxD
2015. dec. 14. 23:30
 2/4 A kérdező kommentje:

Dehogy. megpóbáltam másodfokúval levezetni, de ebből az jött ki h 6x+x= 58-(5y+y)

7x=58-6y

x=58-6y/7

visszahelyettesítve 58-6y=58-6y

akk most ezt hogy kell????

2015. dec. 15. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a címe ennek a könyvnek? XD
2015. dec. 15. 15:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Az is egy jó kérdés:D
2015. dec. 15. 16:44