a+1
-=5
a
az a furcsa dolog egy tört akar lenni :)
2015. nov. 22. 11:38
1/2 A kérdező kommentje:
hát ez elcsúszott :/
a+1
..-=5
..a
2015. nov. 22. 11:39
2/2 Pelenkásfiú válasza:
a + 1/a = 5
Ezt akartad írni?
a^2 + 1 = 5a
a^2 - 5a + 1 = 0