A fizikában (fénytanban) hogy számoljuk ki a kis k és a nagy K arányát?


2015. szept. 5. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
K/T=k/t, ebből: K/k=T/t.
2015. szept. 6. 00:58
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.:)
2015. szept. 6. 11:38