2015. aug. 10. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint például?
2015. aug. 10. 16:38
 2/3 A kérdező kommentje:
2×√⅝
2015. aug. 10. 16:47
 3/3 Bugya Péter ***** válasza:

2*√5/√8 = /8=2*2*2

2*√5/√2^2*2=

2*√5/2*√2= /2-vel egyszerűsítünk

√5/√2=

√5/2=

√2,5=1,58

2015. aug. 11. 07:07