Többféleképpen is próbáltam megoldani, de egyikben sem vagyok biztos. Valaki tudna segíteni?
2015. máj. 31. 14:54
1/1 anonim válasza:
-6*4 - (-3)*(-2) + 5*1/4 =
-24 - 6 + 5/4 =
-30 + 5/4 =
-28.8