Hogy folytatódik ez a matematikai sorozat?


Kep


[link]



2015. máj. 27. 22:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Adminokat kernem atraknak a megfelelo kategoriaba?
2015. máj. 27. 23:00
 2/6 anonim válasza:

4*2-1=4

6*2-2=10

x*x-3=1

8*x-4=12

7*2-5=9

3*x-6=0

A válasz 0

2015. máj. 27. 23:03
 3/6 anonim válasza:
Megjegyzem az ilyen jellegű kérdésekhez több válasz is létezhet.
2015. máj. 27. 23:04
 4/6 anonim válasza:
Elég puskagyanús nekem a kép amúgy :D
2015. máj. 27. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, éjjel 11-kor vizsgázik :)
2015. máj. 27. 23:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Sose jottem vna ra. Koszonom.
2015. jún. 5. 01:42