2015. máj. 18. 22:03
2/4 A kérdező kommentje:
Miért annyi?
2015. máj. 19. 17:24
3/4 anonim válasza:
1-Anna 1 pont 1/4=25% (negyede zold)
2-Bela 1pont 1/8=12,5% (nyolcada 7-es)
3-Anna nem kap pontot 75% (3negyed)
4-Anna Bela 2pont=1/4szorozva 1/8=1/32=3,125%
Ha nem erted gyere az ovodaba...:-)
4/4 anonim válasza:
(Anna es Bela) 1 es 1pont
(AnnaBela)-1pont