Sinus-Cosinus-tétel alkalmazásával kellene valahogy,de mindig túl sok az ismeretlenem :/2015. ápr. 29. 16:46
1/1 anonim válasza:
6^2+10^2-2x6x10xcos 68°=91.05
91.05^1/2=9.54
6^2+10^2-2x6x10xcos 112°=180.92
180,92^1/2=13.45