2015. ápr. 27. 15:02
2/2 anonim válasza:
M(CO2)=44g/mol
n(CO2)=m/M=220g/44g/mol=5 mol
ebben az 5 molban van 10 mol oxigén
és ebből látható, hogy hány mól vízben van