Sziasztok! Holnap tz és nem tudom ezt megcsinálni lècci elmagyaráznátok :)2015. ápr. 7. 17:45
1/1 anonim válasza:
W=m*g*h=100kJ
P=W/t=100/100=1000W
Hatásfok=P/1200=83.3%