(a+3)x2+1=2a+72015. márc. 30. 16:05
1/4 A kérdező kommentje:
az x az a szorzás!
2015. márc. 30. 16:07
2/4 anonim válasza:
Ha ez az:
2(a+3)+1=2a+7
2a+6+1=2a+7
2a+7=2a+7
Azonosság
minden a-ra igaz.
3/4 A kérdező kommentje:
Köszi de azt kell kiszámolni hogy mennyi az a .
2015. márc. 30. 22:33
4/4 Tom Benko válasza:
Azonosság. Akkor mennyi lehet?