Bdog kérdése:

Ezt hogyan kell kiszámolni?

(a+3)x2+1=2a+7

2015. márc. 30. 16:05
 1/4 A kérdező kommentje:
az x az a szorzás!
2015. márc. 30. 16:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez az:

2(a+3)+1=2a+7

2a+6+1=2a+7

2a+7=2a+7

Azonosság

minden a-ra igaz.

2015. márc. 30. 18:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi de azt kell kiszámolni hogy mennyi az a .
2015. márc. 30. 22:33
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
Azonosság. Akkor mennyi lehet?
2015. márc. 31. 17:18