Elnézést a hülye fogalmazásért remélem a lényeg érthető.2015. márc. 23. 17:23
1/2 anonim válasza:
1/(1/N1+1/N2)=6
N1=N2+5
1/(N2+5)+1/N2=1/6
6N2+6(N2+5)=N2(N2+5)
12N2+30=N2^2+5N2
N2^2-7N2-30=0
N2=10
N1=15
2/2 hidd válasza:
pontos számért adj meg egy munkás idöt