Hogyan kell ezt a példát levezetni matekból?


Hiányos másodfokú egyenlet jön ki? (7x^2-10=0?)

[link]



2015. febr. 7. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
de jo minoseugo foto, mivel csinaltad pontosan?
2015. febr. 7. 13:08
 2/3 A kérdező kommentje:
Utólag feljavítottam,de egyébként olcsó minőségű fényképezőgéppel :D
2015. febr. 7. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:

7x^2 - 10 = 0

x^2 = 10/7


x1 = gyök(10/7)

x2 = -gyök(10/7)

2015. febr. 7. 14:48