nem értem!!! Matek...van 4db különböző feladat, hogy kell megcsinálni? Valaki levezetné egy papíron és lefotózná és kilinkelné nekem a megoldást? Előre is köszönöm!!!2015. febr. 5. 15:45
2/5 anonim válasza:
e) 30
g) -2560
i) 1/8
h) 252/300-68/300+ 216/300=400/300= 4/3
De ezt nem tudtad volna megcsinálni te?
3/5 anonim válasza:
Ha ennyire nem megy a matematika, miért nem használod segítségként a számítógéped?
Megérné megtanulni a használatát!
4/5 Tom Benko válasza:
Már második osztályban ennyire hisztis tud lenni valaki?
5/5 Tom Benko válasza:
Bocs, most látom, törtek is vannak -> ötödikes...