Mi ennek a tetves feladatnak a végeredménye?

nem értem!!! Matek...van 4db különböző feladat, hogy kell megcsinálni? Valaki levezetné egy papíron és lefotózná és kilinkelné nekem a megoldást? Előre is köszönöm!!!

2015. febr. 5. 15:45
 1/5 A kérdező kommentje:
2015. febr. 5. 15:47
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

e) 30

g) -2560

i) 1/8

h) 252/300-68/300+ 216/300=400/300= 4/3

De ezt nem tudtad volna megcsinálni te?

2015. febr. 5. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem megy a matematika, miért nem használod segítségként a számítógéped?

[link]

Megérné megtanulni a használatát!

2015. febr. 5. 16:16
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
Már második osztályban ennyire hisztis tud lenni valaki?
2015. febr. 6. 18:14
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
Bocs, most látom, törtek is vannak -> ötödikes...
2015. febr. 6. 18:14