Hány nap alatt készülnek el külön-külön? és akkor ha hárman egyszerre dolgoznak? levezetnétek nekem? sehogy sem boldogulok vele... :(2015. febr. 1. 16:32
1/4 anonim válasza:
10/a+10/b=1
8/a+8/c=1
7/b+7/c=1
10a+10b=ab
8a+8c=ac
7b+7c=bc
b=10a/(a-10)
c=7b/(b-7)
c=7(10a/(a-10))/(10a/((a-10)-7)
a=8c/(c-8)
a=8[7(10a/(a-10))/(10a/((a-10)-7)]/[7(10a/(a-10))/(10a/((a-10)-7)-8]
innen egyszerű, magad is megcsinálod
3/4 anonim válasza:
Hogy hány nap alatt végeznek, azt ugye úgy kapod meg, hogy az 560-at elosztod az adott számokkal. :)
4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2015. febr. 1. 18:57