2015. jan. 30. 12:20
1/2 anonim válasza:
5a+5b+3c = 5*(a+b)+3*c = 5*25+3*18
9a+9b-9c = 9*(a+b)-9*c = 9*25-9*18
2/2 anonim válasza:
5a+5b+3c = 5*(a+b)+3*c = 5*25+3*18
9a+9b-9c = 9*(a+b)-9*c = 9*25-9*18