Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki SÜRGŐSEN lefordítja...

Valaki SÜRGŐSEN lefordítja nekem? Nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés

Látok a képen 5 embert: 2 férfit 2 nőt és egy kisbabát. Az egyik férfi orvos. Fehér nadrágot és zöld inget visel. Barna haja van és szakállas. Éppen vizsgálatra készül. A másik férfi óvóbácsi. Szereti a gyerekket. A karjában egy csecsemőt tart. A csecsemő örül, mert kap cumisüveget. Az egyik nő katona. Barna haja van és szürke egyenruhát hord. Az amerikaiak ellen harcol. A másik nő autóversenyző. Egy piros versenyautóban ül. Neki van a leggyorsabb autója, tehát ő fog nyerni.


Ezt kellene németre de nem jó a webfordító :'( És holnapra meg is kéne tanulni valaki lécci segítsen!


2010. febr. 8. 18:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ár megjavult nem kell :$
2010. febr. 8. 18:25
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ha a webfordítóval fordítottat mondtad el, akkor biztos jó jegyet kaptál rá.
2010. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ich sehe in dem Bild 5 Personen: 2 Männer, 2 Frauen und ein Kind. Ein männlicher Arzt. In einem grünen Hemd und weißen Hosen. Braune Haare und einen Bart. Auf der Test abgeschlossen ist. Der andere Mann óvóbácsi. Er liebt das Kind. Halten Sie ein Baby im Arm. Das Baby ist glücklich, weil es Flasche bekommt. Eine der Frauen Soldaten. Braune Haare und trägt eine graue Uniform. Der Kampf gegen die Amerikaner. Die andere Frau Rennfahrer. Sitzen in einem roten racing. Er hat das schnellste Auto, also wird er gewinnen.
2010. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na erről beszéltem...
2010. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hogy a diák lusta magától lefordítgatni szótárral, utánanézni a nyelvtannak, inkább beírja webfordtóba, aztán elégedett lesz magával, és eszébe se jut, hogy ezzel magát is elkúrja, nem csak a fordítást.

Mint írták valahol: "Nem baj, szemetet szedni mindenhol kell..."

2010. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen nekem tett bele ist-et is meg minden, ja és pont nem kerültem sorra de majd holnap. És bizony jó lenne ha mindenki összeszedné a szemetet maga után nem a járdán dobná el a pzs-jét.
2010. febr. 9. 21:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatodnak se füle, se farka, nem a lényeget fogtad fel a szemetes dologból, nyuszó. ;)
2010. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja és ha érdekel vkit akkor 5öst kaptam rá :P
2010. febr. 11. 20:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor az a tanár is webfordítóból tanult meg németül. Rendre hiányoznak a mondatokból az alanyok meg a létigék... És én a helyedben nem dicsekednék egy így szerzett ötössel... Mindegy, majd később megérted.
2010. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyszer már írtam nekem nem így adta ki mint azt vki bemásolta. Nekem tett bele igét is meg minden. És a tanárom nagyon jó némettanár.
2010. febr. 12. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!