Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki tudná ezt lefordítani...

Ki tudná ezt lefordítani nekem németre? Későn jutott eszembe és még meg is kell tanulnom. Nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés
én 6 órakor keltem fel.Lezuhanyoztam,fogat mostam,felöltöztem és iskolába mentem a 7-es busszal. öt órám volt, és az utolsó énekórán dolgozatot írunk. 12:15-kor csengettek ki az utolsó órámról, majd Diával a városban vásároltunk. találkoztam egy barátommal is, akivel még beszélgettem egy keveset. Aztán 1:35-kor hazajöttem a busszal. Itthon megebédeltem, (kicsit késve) és megírtam a házi feladatomat. Kimentem a barátaimmal beszélgetni, később pedig számítógépeztem. 8 órakor elmentem lezuhanyozni, megvacsoráztam, aztán fogat mostam. Még bekapcsoltam a számítógépem egy kicsit,majd fél 10-kor lefeküdtem.
2011. szept. 28. 18:16
 1/1 anonim válasza:
hát bocsi, de ennyit nem tudom hogy ki fog neked németül leírni. napirend. mi is tanultuk suliba
2011. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!