Mekkora teljesitménnyel dolgozik az a daru,amely 10 db egyenként 39,6 kg tömegű cementes zsákot 10 s alatt 10 méterre emel fel függőlegesen (g=10 N/k) ?2015. jan. 18. 18:14
2/3 anonim válasza:
A teljesítmény:
P=F*v=10*396*1=3960W
3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2015. jan. 18. 18:52