2x^2*sqrt(x)2015. jan. 16. 13:07
1/1 anonim válasza:
2*x^2*sqrt(x) = 2*x^2*x^(1/2) = 2*x^(2 + 1/2) = 2*x^(5/2).
A többit rád bízom, ha megengeded.