Kicsit gáznak tartom hogy egy ilyen oldalra kell forduljak mert nem tudom megoldani az alábbi feladatokat 14 évesen, de holnapra kell és sajnos ma a szüleim dolgoznak és ők sem tudják el magyarázni.
Van itt olyan ember aki tudna segíteni megoldani? Illetve el magyarázni?
Példák:
Köszönöm szépen előre is! :)
2014. dec. 15. 17:23
1/2 anonim válasza:
Gondolatban járd körül:
35+63+35+63 és visszértél a kiindulási pontra.
2. 10m2> 0,5l 63m2/10m2=6,3 *0,5L=3,15l festék kell*3,4 Euro a költség, de nyilván "tört" doboznyi mennyiséget nem kapsz, egészre kell kiegészíteni és venni.
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, így meg értve, és jobban át gondolva rettentő egyszerű. Csak agyalni kellett volna rajta egy kicsit tovább.
Köszönöm! :)
2014. dec. 15. 17:57