A(0;5) B(16;12) C(-18;-7,5)2014. dec. 9. 18:10
1/2 anonim válasza:
Két pont távolsága:
origo (0;0) A (0;5)
képlet:
gyök((0-0)^2+(0-5)^2)=gyök(0+25)=5
a többit ugyanígy kell megoldani.
Itt van hozzá segítség:
2/2 Tom Benko válasza:
Lerajzolod, Pithagorasz-tételt ráhúzod, vigyorogsz.