2014. nov. 23. 15:09
1/2 anonim válasza:
6000l/4cs/2ó
3000l/4cs/1ó
3000/4=750l/cs/ó
1 csap teljesítménye: 750l/ó
9000litert: 9000l/750l=12ó alatt ad ki.
De 8 csap van, annyi felé oszlik el a 12 órányi munka: 12/8=1,5 óra
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. nov. 23. 17:11