Milyen töménységű az első illetve második oldat?
Tudnátok segíteni?:)
Az utolsó mondat h 29%oldatot kapunk kijelentés csak így engedte feltenni
2014. nov. 23. 09:37
1/4 anonim válasza:
5x+4y=(5+4+1)*0,45=4,5/ *1,5
2x+6y=(2+6+2)*0,29=2,9
7,5x+6y=6,75
5,5x=3,85
x=0.7
2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
De akkor milyen töménységűek is mert nem vagyok benne biztos h 100%-ig h jól csináltam
2014. nov. 23. 10:53
4/4 A kérdező kommentje:
Ja igen értem mostámr köszönöm a segítséged:)
2014. nov. 23. 11:34