2014. nov. 18. 14:38
1/1 anonim válasza:
eredeti 10-x x 10(10-x)+x =100-9x
uj szám x 10-x 10x+10-x =10+9x
egyenlet
2(100-9x)-1=10+9x
x=7
37 és 73