Nem értem?2014. nov. 16. 17:25
1/3 anonim válasza:
Jól írhattad fel?
Ha igen, 225+x^2/4=x^2
Bővítünk 4-gyel, lesz: 900/4+x^2/4=4x^2/4
Osztunk 4-gyel, lesz 3x^2=900
x^2=300
x=10*1,73=17,3
2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,remélem jól irtam le(ez egy szabályos háromszöges feladat volt )
2014. nov. 16. 17:50
3/3 A kérdező kommentje:
elmagyaráznád,mert ez jó,csak nem értem.?
2014. nov. 16. 17:56