2014. nov. 12. 15:14
1/3 anonim válasza:
(x-1)^2+(y+4)^2+28=0
tehát nem kör.
2/3 anonim válasza:
x^2-2x+y^2+8y+45=0
(x-1)^2-1+(y+4)^2-16+45=0
(x-1)^2+(y+4)^2=-28
ez nem köregyenlet mert a jobb oldalon negatív szám van.
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 12. 15:48