Hogyan kell levezetni egy ilyet? Log_gyök2 4

köszi

2014. nov. 10. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a logaritmus alapja?
2014. nov. 10. 17:48
 2/4 A kérdező kommentje:
gyök2
2014. nov. 10. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor

(gyök2)^x=4

2^(1/2)x=2^2

(1/2)x=2

x=4

2014. nov. 10. 18:02
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2014. nov. 10. 18:10