Sürgősen kellene a felelet! Egy teremben 5 égőből 2 ég, mindegziket külön kapcsoló működtet, de nem lehet tudni,hogy lefele vagy felfele kapcsolással alsyik ki ay égő. Mi a valószinűsége annak, hogy gyszerre két kapcsolót használva kialszanak az égők?
2014. okt. 23. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
1/(5 alatt a 2)=1/10=0,1=10%.
2014. okt. 23. 17:41