2014. okt. 18. 11:11
1/2 anonim válasza:
Ha tanultátok a szögfüggvényeket, akkor a magasság AC*sin30fok, vagyis 2*0,5 = 1. az alap AB = 4
T = AB*m/2
T= 4*1/2= 2
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. okt. 18. 11:36