Köszi

2014. szept. 7. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

T=m(a+b)/2

m=12


c^2=[(a-b)/2]^2+m^2

c=13


átló gyök(225+144)=19.209372712298546

2014. szept. 7. 18:28