V alaki tu dna nekem segíteni ezekben a feladatokban? (hatványozás. )


[link]


ezeket a feladatokat kellene megcsinálni.

ha esetleg valaki megcsinálná és lefotózná nekem..

köszönöm szépen előre is:)



2014. szept. 7. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az 1-es példa annak ellenére, hogy a hatványozás alkalmazásaival megcsinálható nagyon durva.
2014. szept. 8. 03:03
 2/3 anonim ***** válasza:
175=5^2*7 alkalmazásával: 5^(7/5+
2014. szept. 8. 03:06
 3/3 anonim ***** válasza:

(Bocsi, de nagyon rossz editora van a gyak. kérd.-nek)

175=5^2*7 alkalmazásával: 5^(7/5+2/5-6/5-3/5)*3^(7/5-2/5-1)*7^(1+1/5+2/5-2/5-6/5)/11=1/11. Sz. Gy.

2014. szept. 8. 03:18