ezeket a feladatokat kellene megcsinálni.
ha esetleg valaki megcsinálná és lefotózná nekem..
köszönöm szépen előre is:)
2014. szept. 7. 16:15
1/3 anonim válasza:
Az 1-es példa annak ellenére, hogy a hatványozás alkalmazásaival megcsinálható nagyon durva.
2/3 anonim válasza:
175=5^2*7 alkalmazásával: 5^(7/5+
3/3 anonim válasza:
(Bocsi, de nagyon rossz editora van a gyak. kérd.-nek)
175=5^2*7 alkalmazásával: 5^(7/5+2/5-6/5-3/5)*3^(7/5-2/5-1)*7^(1+1/5+2/5-2/5-6/5)/11=1/11. Sz. Gy.