24 1/12-ede az 12? 24 1/4-ede pedig 6? Mennyi 24 2/3-da, és 3/11-de?2014. aug. 28. 13:44
2/3 anonim válasza:
24 1/12-ed részét úgy kapjuk meg, hogy a 24-et megszorozzuk 1/12-el.
24*1/12 = 24/12 = 2
A többi ugyanezzel a logikával működik.
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 28. 13:57