Fizika - Szabadesés, stb. képletei?

Kérlek tudnátok irni a szabadeséssel és a felfele hajítással kapcsolatban képleteket?

2014. jún. 11. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ez nagyon furfangos volt. Még egy keresésre sem vagy képes?

2014. jún. 11. 07:59
 2/3 Tom Benko ***** válasza:

\frac{\partial^2\vec{r}}{\partial t^2}=(0,0,g)

\frac{\partial\vec{r}}{\partial t}=\vec{v}_0

\vec{r}(0)=(r_{0,x},r_{0,y},r_{0,z})

2014. jún. 12. 18:24
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
Hopp, a második sorban lemaradt az = előtt egy (0)... Bocs.
2014. jún. 12. 18:25