Kérlek tudnátok irni a szabadeséssel és a felfele hajítással kapcsolatban képleteket?2014. jún. 11. 06:33
1/3 anonim válasza:
2/3 Tom Benko válasza:
\frac{\partial^2\vec{r}}{\partial t^2}=(0,0,g)
\frac{\partial\vec{r}}{\partial t}=\vec{v}_0
\vec{r}(0)=(r_{0,x},r_{0,y},r_{0,z})
3/3 Tom Benko válasza:
Hopp, a második sorban lemaradt az = előtt egy (0)... Bocs.