matematika,egyenlet,megoldas,hazifeladat2014. jún. 10. 09:03
1/2 anonim válasza:
3^2x-2*3^x-3=0
3^x=a
3^2x=a^2
a^2-2a-3=0
innen másodfokú
2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2014. jún. 11. 06:32