2014. máj. 15. 21:45
1/1 anonim válasza:
7-5x=2x-9 //x-ek egyik oldalra a számok másik oldalra
7-5x=2x-9 / +5x
7=7x-9 /+9
16=7x /:7
x=16/7
a többit ugyanígy