(x+1)(x-1)(x-3)=02014. máj. 27. 18:57
1/2 anonim válasza:
szorzat 0 ha bármelyik tényezője 0
x+1=0
x=-1
x-1=0
x=1
x-3=0
x=3
a megoldások -1 +1 3
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2014. máj. 27. 19:28